Idź do
Sortowanie:

Zaproszenie na spotkanie

Zapraszamy do siedziby Wielkopolskiego Parku Narodowego (Jeziory, 62-050 Mosina) na spotkanie ,,Pamiątki, których nie zabieramy z wakacji’’ organizowane przez Wielkopolski Park Narodowy oraz Izbę Administracji Skarbowej w Poznaniu.
Idź do strony

Półkolonie w WPN!

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z oferty półkolonii organizowanych przez Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego w okresie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku!
Idź do strony

Aktywny senior z sąsiedztwa - MAJ`

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych seniorów na wspólny spacer w ramach majowej edycji programu "Aktywny senior z sąsiedztwa".
Idź do strony

Wiosenny numer Kwartalnika Głos Puszczyka WPN już dostępny

Dla wszystkich miłośników przyrody mamy już wiosenne wydanie Głosu Puszczyka - Kwartalnika WPN, które wydajemy razem z Gminą Mosina. W tym numerze m.in. :  TEMAT NUMERU: Czas powrotów - o ptasich wędrówkach słów kilka; TEMAT SPECJALNY: Drzewa pomnikowe w WPN; FAUNA WPN: O wilku mowa, a wilk ...tuż, ...tuż; TURYSTYKA, NA TROPACH LĄDOLODU, CHRZĄSZCZE, HISTORIA W PARKU i wiele innych...
Idź do strony

CEE Rekomendowaną Atrakcją Turystyczną Powiatu Poznańskiego

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego uzyskało Certyfikat Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego w kategorii parki rozrywki/ ośrodki edukacji.
Idź do strony

Tajemnice rezydencji Greisera

Zapraszamy do obejrzenia 2 realizacji filmowych zrealizowanych przez Stowarzyszenie Eksploracji Perkun, w których Pan Stefan Jarek – kierownik zespołu ds. administracji, zdradza tajemnice rezydencji Arthura Greisera oraz sąsiadujących budynków gospodarczych.
Idź do strony

Audycja "DRZWI DO LASU" w Radiu Poznań

Zachęcamy do posłuchania ciekawostek związanych z żurawiami, ich przelotami i życiem rodzinnym, o których opowiadają p.Michał Białek z Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz p. Błażej Nowak z Wielkopolskiego Parku Narodowego. Audycję prowadzi p. Rafał Regulski.
Idź do strony

Szósty zimowy numer Kwartalnika Głos Puszczyka WPN już dostępny

Wielkopolski Park Narodowy to bogactwo flory i fauny. To kraina form polodowcowych i wyjątkowych krajobrazów, których piękno i wyjątkowość chcemy Wam przybliżyć. Dzięki współpracy Gminy Mosina i WPN powstało pismo – kwartalnik, który pozwoli Wam poznać fascynujący świat Wielkopolskiego Parku Narodowego. Premierowy, zimowy numer kwartalnika „Głos Puszczyka WPN” jest już dostępny na stronie Parku i Gminy Mosina.
Idź do strony

Nowa wystawa fotograficzna!

Zapraszamy na nową wystawę fotografii przyrodniczej autorstwa Mariusza Jarka! Wystawa prezentowana jest w budynku Dyrekcji WPN w Jeziorach, w dni robocze w godzinach od 7:00 – 15:00 oraz w niedziele od godz. 10:00 do 17:00.
Idź do strony

Wyłożenie projektu Planu urządzenia lasu do publicznego wglądu

Dyrektor Wielkopolskiego Parku Narodowego informuje o wyłożeniu projektu Planu Urządzenia Lasu (PUL) dla lasów Skarbu Państwa w użytkowaniu wieczystym Wielkopolskiego Parku Narodowego „OBIEKT NIWKA” na okres od 01.01.2024 r. do 31.12.2033 r. wraz z prognozą oddziaływania na środowisko i obszary Natura 2000 do publicznego wglądu.
Idź do strony

Przetarg na zadania ochronne WPN 2024-2025

Wielkopolski Park Narodowy ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na zadania ochronne Wielkopolskiego Parku Narodowego do wykonania w latach 2024-2025, podzielony na 5 części: Część nr 1 Obwód ochronny Morena prace leśne 2024-2025 Część nr 2 Obwód ochronny Morena cięcia 2024-2025 Część nr 3 Obwód ochronny Morena turystyka 2024-2025 Część nr 4 Obwód ochronny Morena prace nieleśne 2024-2025 Część nr 5 Obwód ochronny Wiry turystyka 2024-2025
Idź do strony

Piąty numer Kwartalnika Głos Puszczyka WPN już dostępny

Wielkopolski Park Narodowy to bogactwo flory i fauny. To kraina form polodowcowych i wyjątkowych krajobrazów, których piękno i wyjątkowość chcemy Wam przybliżyć. Dzięki współpracy Gminy Mosina i WPN powstało pismo – kwartalnik, który pozwoli Wam poznać fascynujący świat Wielkopolskiego Parku Narodowego. Premierowy, jesienny numer kwartalnika „Głos Puszczyka WPN” jest już dostępny na stronie Parku i Gminy Mosina.
Idź do strony

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenia w Wielkopolskim Parku Narodowym

Brak wydarzeń w wybranym przedziale czasowym